Tel: +370 638 38907
ČIA GALIMA UŽSISAKYTI (Kainos):
Fine Art klasės giclée spaudinius
   Atspaudus ant drobės
   Menininkų darbų atspaudus
   Meno kūrinių reprodukcijas
   Fine Art spalvotas fotografijas
   Fine Art juodai baltas fotografijas
   Išskirtinius meninius foto atvirukus
Didesnio formato fotografijas
ĮSPĖJIMAS: Teikiamos tik aukštos kokybės spaudos ir paruošimo šiai spaudai paslaugos. Dėl profesionalaus drobės užtraukimo ant porėmio, įrėminimo ar užklijavimo ant kieto pagrindo reikės kreiptis į rėminimo centrą ar galeriją.

STRAIPSNIAI ŠIAME TINKLAPYJE:
Trumpas Fine Art terminų žodynėlis
Spalvų erdvės ir fotospauda
Ką reikia žinoti apie monitorių kalibravimą

Kontaktai

Redaguota 2013 m. balandžio 30 d.

Valdas Vilutis, įmonės savininkas

Su manim bet kokiu klausimu geriausia susisiekti elektroniniu paštu valdas@vvimone.lt . Taip pat galima pasiskambinti TEO telefonu Vilniuje (8 5) 2340248 (nuo 11.00 val.) arba mobiliuoju telefonu, nurodytu puslapio viršuje. Tačiau įspėju, kad telefonu dažniausiai neteikiu informacijos apie galimas darbų kainas: jos priklauso nuo daugybės veiksnių, iš kurių svarbiausias yra pageidaujamo popieriaus ar drobės kaina, taip pat užsakovo turima medžiaga spaudai, norimo rezultato pavidalo ir darbų įvykdymo skubumo. Telefonu šios informacijos užsakovas pateikti dažniausiai negali arba nenori, tad pasakyti kokią nors konkrečią darbų kainą taip pat neįmanoma. Orientacinę spaudos darbų kainą galima rasti čia.

Specialių darbų minimali dizaino / maketavimo / paruošimo spaudai darbo kaina – 50 Lt (išskyrus nuolatiniams užsakovams). Įprastiems spaudos darbams, kai nereikia specialaus medžiagos paruošimo ar maketavimo, – 0 Lt (į šią kategoriją patenka >95% užsakymų). Monitoriaus kalibravimo kaina Vilniuje – nuo 100 Lt + PVM (deja, bet dabar kalibruoju tik spaudos užsakovams).

Apie įmonės savininką

Specializacija – Corel Corporation dizaino ir maketavimo programos: CorelDraw, Corel PhotoPaint ir Corel Ventura. Taip pat susipažinęs su Corel Designer, Corel KnockOut, Corel WordPerfect Office, Corel Painter ir Corel Paint Shop Pro paketais ir konkuruojančių korporacijų programine įranga. Priklausė maždaug 30 žmonių iš viso pasaulio grupei "Advisory Council", dalyvaujančių priimant strateginius sprendimus dėl tolesnės CorelDraw Graphics Suite plėtros. Dirbo CorelDraw 10, 11, 12, X3, X4, X5, X6, Corel Designer 10, Corel Ventura 10, Corel Paint Shop Pro X2 beta testavimo programose. Taip pat priklauso maždaug 15 žmonių grupei iš viso pasaulio, kurie turi Corel Corporation suteiktą taip vadinamą C_TECH statusą, įgalinantį Corel Corporation vardu konsultuoti CorelDraw, Corel PhotoPaint ir Corel Ventura programų naudotojus. Deja, dabar ši programa praktiškai yra numirusi ir nebeatlieka savo funkcijų. Reikalui esant, bet kada gali tiesiogiai susisiekti su CorelDraw programos vadovais ir programuotojais bet kokiai konsultacijai...

Kita domėjimosi sritis – spalvų teorija ir visa, kas susiję su spalvų kontrole (color management) kompiuteriuose ir ypatingai spaudoje, taip pat spaudos procesų standartizacijos sritis ir spaudos kokybės kontrolės standartizavimo klausimai.