Tel: +370 638 38907
ČIA GALIMA UŽSISAKYTI (Kainos):
Fine Art klasės giclée spaudinius
   Atspaudus ant drobės
   Menininkų darbų atspaudus
   Meno kūrinių reprodukcijas
   Fine Art spalvotas fotografijas
   Fine Art juodai baltas fotografijas
   Išskirtinius meninius foto atvirukus
Didesnio formato fotografijas
ĮSPĖJIMAS: Teikiamos tik aukštos kokybės spaudos ir paruošimo šiai spaudai paslaugos. Dėl profesionalaus drobės užtraukimo ant porėmio, įrėminimo ar užklijavimo ant kieto pagrindo reikės kreiptis į rėminimo centrą ar galeriją.

STRAIPSNIAI ŠIAME TINKLAPYJE:

Naujienos

Pradžia 2007 m. rugsėjo 1 d.

Garsiosios prancūzės fotografijų paroda

Publikuota Naujienose 2009 m. rugsėjo 15 d.

Rugsėjo 14 d. Vilniaus dailės akademijos galerijoje „Akademija“ Vilniuje (Pilies g. 44/2, Vilnius) atidaryta garsios prancūzų menininkės Esther Shalev-Gerz fotografijų paroda. Autorės šaknys – lietuviškos, iš Lietuvos ji išvyko būdama aštuonerių. Parodoje eksponuojamos nuotraukos, susijusios su menininkės vaikystės prisiminimais Lietuvoje.

Visas eksponuojamas fotografijas spausdinau aš. Parodoje galima pamatyti dešimt 600×450 mm dydžio (3 spalvotas ir 7 juodai baltas) ir dvi 800×600 mm dydžio (juodai baltas) fotografijas, atliktas įvairia foto technika ir skirtingais objektyvais, (kurios tikrai bus įdomios profesionalams) ir vieną video. Man ypač malonu pažymėti tai, kad ruošiant šią parodą buvo daromi du komplektai juodai baltų fotografijų – šiuolaikine skaitmenine profesionalia spauda ir klasikine šlapia juodai baltų nuotraukų gamybos technologija. Iš jų eksponavimui pasirinktos mano spaustos skaitmeninės fotografijos.

Mažesnės fotografijos atspaustos ant natūralaus šiek tiek gelsvo 300 g svorio archyvinės kokybės RAG popieriaus InteliCoat Verona 300 RAG, kuris suteikia juodai baltoms nuotraukoms šiltesnį toną, o didžiosios – ant natūralaus neutralaus baltumo 300 g svorio archyvinės kokybės RAG popieriaus FUJIFILM Fine Art Museum Smooth 'RAG'. Fotografijos įrėmintos į baltai dažyto medžio rankų darbo rėmus. Tai įdomus sprendimas, nes nenaudojamas apsauginis stiklas. Deja, kaip žinome, Lietuvoje dažniausiai naudojamos šio stiklo rūšys sumažina fotografijos kontrastą ir bendrą jos įspūdį, už stiklo ji lyg „nublanksta“. Tad dabar yra gera proga pamatyti kaip atrodo tikros garsių menininkų fotografijos...

Paroda veiks iki spalio 3 d., galerijos „Akademija“ darbo laikas – pirmadieniais-šeštadieniais nuo 12 iki 18 val.

Unikali prieškarinio Vilniaus vaizdų paroda

Publikuota Naujienose 2009 m. gegužės 29 d. Papildyta birželio 3 d.

Birželio 4 d. Vilniaus paveikslų galerijoje (Didžioji g. 4, LT-01128 Vilnius) atsidaro didelė prieškarinio Vilniaus didelio formato juodai baltų fotografijų paroda „Vilniaus elegijos“. Joje bus eksponuojama Boleslavos ir Edmundo Zdanovskių prieškario fotografijų kolekcija, kažkada daryta ant stiklo negatyvų. Kolekciją sudaro 439 miesto vaizdų ir architektūros negatyvai, Lietuvoje ji eksponuojama pirmą kartą. Parodai atrinkta 80 įdomiausių fotografijų.

Stiklinius negatyvus nuskanavo ir sutvarkė spausdinimui fotografas Vaidotas Aukštaitis. O man malonu pažymėti, kad jas pavyko atspausdinti taip, kad ne vienas parodos lankytojas bus nustebintas ir sužavėtas: žiūrint į kai kurias fotografijas susidaro įspūdis, kad matomas tūrinis 3D senojo Vilniaus vaizdas... Daugumos parodos fotografijų dydis yra 594 × 395 mm, tačiau keleto geriausiųjų dydis – 1100 × 1655 mm.

Šioms fotografijoms buvo parinktas ir užsakytas užsienyje specialus archyvinės kokybės medvilnės plaušo 300 g svorio FUJIFILM Fine Art Museum Smooth 'RAG' matinis popierius. Jis pasižymi labai lygiu paviršiumi (analogišku extra smooth rūšių popieriams) ir specialiu rašalo priėmimo sluoksniu, leidžiančiu išgauti ypatingai „aštrius“ vaizdus ir puikius juodus bei pilkus pustonius.

Paroda veiks iki 2009 m. rugsėjo 13 dienos. Kviečiu visus, kuriems įdomi Vilniaus istorija, būtinai aplankyti šią parodą, o fotografus turėtų sudominti ir dabartinės giclée technologijos galimybės atspausti unikalias juodai baltas fotografijas.

Unikali Rimo Valeikio šaržų paroda

Publikuota Naujienose 2009 m. gegužės 25 d.

Gegužės 22 d. Vilniuje, prekybos centro EUROPA (Konstitucijos pr. 7A) 3-iame aukšte atsidarė dailininko, garsaus šaržų meistro Rimo Valeikio draugiškų šaržų paroda „Portretai“. Parodoje eksponuojami devyniolikos garsių žmonių (A.Valinsko, V.Šapranausko, D.Bekhemo, Madonos ir kt.) šmaikštūs draugiški šaržai, unikaliai nupiešti menininko ranka.

Parodos eksponatus spausdinau aš giclée spauda. Atspaudų dydis – 60 × 60 cm, jie įrėminti ekonomišku būdu rėminimo centre. Eksponatai atspausdinti ant šiuo metu populiariausio ir labiausiai dailininkų vertinamo 300 g svorio archyvinės kokybės natūralaus matinio Fine Art Etch neutralaus baltumo popieriaus su pigmentiniais archyvinės kokybės Canon LUCIA rašalais, tiksliai kontroliuojant spausdinamas spalvas. Manau, kad kiekvienam dailininkui bus įdomu pamatyti, ką šiuo metu gali atspausti pigmentiniai didelio formato spausdintuvai...

Parodos darbo laikas – prekybos centro EUROPA darbo metu, kiekvieną dieną nuo 8:00 iki 22:00 val.

Jurgitos Gerlikaitės asmeninė paroda

Publikuota Naujienose 2009 m. kovo 24 d.

Kovo 16 d. studijoje-galerijoje „D'Arijaus papuošalai“ (Dominikonų g. 7/20, Vilnius) atidaryta dailininkės Jurgitos Gerlikaitės asmeninė paroda „Metafizinė rekonstrukcija“.

Parodos eksponatus spausdinau aš. Visus besidominčius giclée spauda kviečiu aplankyti parodą. Eksponatai atspausdinti ant 300 g svorio archyvinės kokybės natūralaus Fine Art Etch neutralaus baltumo popieriaus su pigmentiniais archyvinės kokybės Canon LUCIA rašalais, tiksliai kontroliuojant spausdinamas spalvas. Rezultate gauti originalūs meno kūriniai, visiškai atitinkantys griežtus archyvinio saugojimo reikalavimus. Tai reiškia, kad tokie tinkamai įrėminti atspaudai išliks nepakitę (neišbluks, nepagels popierius ir pan.) bei išsaugos savo vertę kelis dešimtmečius ar net šimtmečius...

Paroda veiks iki gegužės 2 d. Darbo laikas: pirmadienį–penktadienį – nuo 12 iki 18 val., šeštadienį – nuo 11 iki 17 val.

Fotoparoda prekybos centre „Europa“

Publikuota Naujienose 2008 m. liepos 4 d.

Liepos 3 d. prekybos centro „Europa“ pirmame aukšte buvo atidaryta VI tarptautinė aviacinės fotografijos paroda „Moteris ir aviacija“. Čia paroda bus eksponuojama iki liepos 31 d., vėliau keliaus į kitus Lietuvos ir užsienio miestus. Iš viso pateiktos 73 fotonuotraukos, konkursui minėta tema gautos iš profesionalų ir mėgėjų, dirbančių su įvairiausia fototechnika. Jei būsite PC „Europa“, užmeskite akį į šias nuotraukas – jas visas spausdinau aš.

Nuo sausio 1 d. didėja paslaugų kainos

Publikuota Naujienose 2009 m. sausio 5 d.

Kaip tur būt daugelis jau esate girdėję, nuo 2009 m. sausio 1 d. Lietuvos Respublikos Seimas ir Vyriausybė smarkiai padidino tam tikrų rūšių mokesčių tarifus. Ypatingai smarkiai buvo padidintas individualių įmonių ir individualių įmonių savininkų apmokestinimas (tam tikri mokesčiai išauga 2–3 ir net daugiau kartų). Tokioje situacijoje nelieka kitos išeities kaip tik smarkiai didinti paslaugų kainas. Tačiau tam, kad kainų šuolis nebūtų labai staigus, nuo sausio 1 d. 10% didėja visų spausdinimo paslaugų kainos. Vėliau jos gali dar didėti kai bus tiksliau įvertintos valstybinių mokesčių staigaus nenumatyto padidinimo pasekmės ir išaugsianti infliacija. Popieriaus ir kitos medios kainos kol kas lieka tos pačios (išskyrus nedidelį pabrangimą dėl 1% padidėjusio PVM tarifo).

Užsakovams, su kuriais konkrečių užsakymų kainos buvo derintos dar galiojant senoms kainoms iki sausio 1 d., šiems galimiems užsakymams lieka tos pačios.

12 spalvų fotospausdintuvas jau dirba

Publikuota Naujienose 2008 m. gegužės 28 d. Redaguota gegužės 30 d.

Pagaliau paleidau ir suderinau 12 spalvų rašalų fotospausdintuvą Canon iPF8100 aukštos kokybės didelio formato (iki 1,18 metro pločio) fotonuotraukoms spausdinti originaliais pigmentiniais Canon LUCIA rašalais. Visame technologiniame nuotraukų spausdinimo procese vykdoma griežta spalvų kontrolė: pradedant nuolatine spausdintuvo spalvų kalibracija, tiksliais spausdinimo spalvų profiliais kiekvienam naudojamam popieriui (numatoma, kad tas pats bus atliekama ne tik popieriams, bet ir visoms spausdinimui naudojamomsmedioms ) ir baigiant tikslia monitorių kalibracija, leidžiančia prieš spausdinant stebėti tikslų būsimos nuotraukos vaizdą monitoriuje. Taip spausdinamų spalvotų nuotraukų spalvų erdvė paprastai būna gerokai platesnė nei plačiai šiuo metu naudojama tradiciniame nuotraukų gamybos procese sRGB spalvų erdvė. Tai leidžia išnaudoti plačių spalvų erdvių kaip Adobe RGB ar net Kodak ProPhoto privalumus nuotraukų gamyboje. Taip pat su malonumu galiu pranešti, kad dabar spausdinu ir idealias juodai baltas nuotraukas, ko negalima buvo pasiekti senesnės kartos Canon iPF5000, 8000 ir 9000 spausdintuvais.

Žinoma, be fotonuotraukų spausdinu ir tradicinius didelio formato spaudinius: plakatus, afišas ant coated popieriaus, galinio ir priekinio apšvietimo plėveles iškaboms, nelimpantį ir limpantį vinilą, banerius, vėliavas ant audinio ir pan. Taip pat planuose ir paveikslų reprodukcijų, dailininkų piešinių ir panašaus pobūdžio darbų, skirtų rėminimui, spausdinimas ant drobės, veliūro ir kitokių meninių audinių bei popierių. Primenu, kad visa tai taip pat kontroliuojama tiksliomis spalvų kontrolės technologijomis.

Iš anksto susitarus, labai skubius užsakymus galima atlikti per naktį, savaitgaliais ir švenčių dienomis. Fotonuotraukų ir įvairios spaudos, taip pat siūlomų popierių ir kitokios medios kainas rasite čia...

Pasikeitė įmonės rekvizitai

Publikuota 2008 m. balandžio 8 d. Atnaujinta gegužės 8 d.

Nuo 2008 m. balandžio 8 d. įmonė tapo PVM mokėtoja. Atnaujintus įmonės rekvizitus galite rasti čia.

Jei norėsit susisiekti su manim šiuo metu – galit paskambinti telefonu, nurodytu puslapio viršuje arba elektroniniu paštu valdas@itpa.lt . Įvairius klausimus apie teikiamas paslaugas ar kainas prašau pateikti elektroniniu paštu.

Tinklapio pradžia

Publikuota 2007 m. rugsėjo 1 d. Atnaujinta lapkričio 8 d.

Malonu, kai gyvenime įvyksta kažkas naujo. Net kai tai yra viso labo įmonės naujo tinklapio startas, net ir vienas pirmas puslapis. Pamažu jų daugės (bent aš to tikiuosi), kol sukūrus visą tinklapio struktūrą, bus galima lengviau atsidusti... 

Užsukite vėliau - pagal numatytus planus čia bus pateikta šiokios tokios informacijos ne tik apie pačią įmonę ir teikiamas paslaugas, bet ir naudingos medžiagos iš pre-preso, spalvų kontrolės, pre-preso ir spausdinimo įrangos spalvų kalibravimo ir, aišku, Corel Draw, Corel PhotoPaint ir Corel Ventura naudojimo sričių...

Jei norėsit susisiekti su manim šiuo metu - galit paskambinti telefonu, nurodytu puslapio viršuje arba elektroniniu paštu valdas@itpa.lt .