Tel: +370 638 38907
ČIA GALIMA UŽSISAKYTI (Kainos):
Fine Art klasės giclée spaudinius
   Atspaudus ant drobės
   Menininkų darbų atspaudus
   Meno kūrinių reprodukcijas
   Fine Art spalvotas fotografijas
   Fine Art juodai baltas fotografijas
   Išskirtinius meninius foto atvirukus
Didesnio formato fotografijas
ĮSPĖJIMAS: Teikiamos tik aukštos kokybės spaudos ir paruošimo šiai spaudai paslaugos. Atspaudai gali būti užklijuoti ant putų plokštės (ar kitos medžiagos) eksponavimui. Dėl profesionalaus drobės užtraukimo ant porėmio ir įrėminimo reikės kreiptis į rėminimo centrą ar galeriją.

STRAIPSNIAI ŠIAME TINKLAPYJE:

Teikiamos paslaugos

Redaguota 2015 m. vasario 23 d.
  • NAUJIENA! Nuo 2015 m. sausio 1 d. paleista nauja atspaudų užklijavimo ant KAPA putų plokštės ar kitokios kietos medžiagos įranga. Klijavimui (ar laminavimui) naudojamas profesionalus karšto vakuumo presas, leidžiantis pasiekti maksimalią užklijavimo ir laminavimo kokybę. Geresnę nei su dažniausiai tam naudojamais būgniniais šalto ar karšto tipo laminatoriais (šie iš esmės yra skirti pigios reklaminės produkcijos rinkai). Užklijuotų darbų apipjovimui naudojama profesionali tiksli pjaustyklė, pjaunanti itin lygius kraštus (to neįmanoma pasiekti pjaunant rankiniu būdu pjovikliu (skalpeliu ar panašiu įrankiu)).
  • Nauja paslauga: piešinių, meno kūrinių, grafikos darbų ir panašaus pobūdžio meno originalų reprodukcijų spausdinimas giclée fotospaudos technologija ant Fine Art popieriaus bei drobių. Dabar galima įsigyti bet kokį kiekį meno kūrinio ar kitokio originalo reprodukcijų ant skirtingų rūšių meninio (art) popieriaus arba atsispausdinti jų vėliau prireikus, pavyzdžiui, pagal potencialaus reprodukcijos pirkėjo užsakymą. Tai leidžia dailininkui parduoti ne vienintelį nupieštą ar kitaip sukurtą šedevrą, o dešimtis ar net šimtus numeruotų originalo autorinių reprodukcijų, pasiliekant šedevrą sau, arba brangiai perleidus užsakovui vienintelį originalą, toliau pardavinėti numeruotas originalo autorines reprodukcijas. Be to, pageidaujant reprodukcija gali būti didesnė arba mažesnė už originalą. Dažniausiai tokių skaitmeninių reprodukcijų vertę ir jų tinkamumą kolekcionavimui bei archyviniam saugojimui užtikrina labai riboti iš anksto pačio autoriaus nustatyti reprodukcijų tiražai (kurį pasiekus, tolesnis reprodukcijų pardavimas nutraukiamas) ir pačio autoriaus pažymėtas atspaudo eilės numeris tiraže bei parašas ant jos, užtikrinantis reprodukcijos autentiškumą.

  • Fine Art klasės fotografijų spauda. Kaip ir dailininkai, visiškai taip pat savo originalias atspausdintas fotografijas gali pardavinėti ir fotomenininkai, nustatę fotografijos tiražą (ar kelis skirtingų dydžių savo fotografijų atspaudų tiražus atskirai). Fotomenininko parašas ir eilės numerio tiraže įrašymas įrodo tokio fotoatspaudo vertę, o archyvinių art popierių ir pigmentinių rašalų naudojimas spaudoje užtikrina įrėmintos už apsauginio stiklo fotografijos ilgaamžiškumą (iki 100 ir daugiau metų nesikeičiant spalvoms). Pažymėtina, kad to niekaip negali užtikrinti fotografijos, pagamintos normaliose fotolaboratorijose tradiciniu būdu ant vieno ar kito tipo fotopopieriaus, tad jos paprastai neturi didelės išliekamosios vertės.

  • Didelio formato (iki 1,18 metro pločio) aukštos kokybės ir tikslių spalvų fotografijų spauda ant specialių fotopopierių fotospausdintuvu Canon iPF8100 su originaliais pigmentiniais Canon LUCIA rašalais. Įgyvendinta tiksli viso spaudos proceso spalvų kontrolė, spausdinama tiksliai tai, kas rodoma monitorių ekranuose. Iš anksto suderinus, skubūs užsakymai gali būti atlikti per naktį, taip pat savaitgaliais ir švenčių dienomis. Siūlomo popieriaus ir kitos medios bei spaudos kainas smulkiau galima sužinoti čia...

  • Monitorių (CRT, LCD ir nešiojamų kompiuterių) spalvų kalibravimo paslaugos (*.icm arba *.icc spalvinio profilio generacija). Nuo 30 Euro + PVM už vieną (teikiama tik įmonės klientams, kuriems aktualus spalvų tikslumas). Daugiau apie tai galima perskaityti čia...